Державні кадастрові реєстратори Черкащини цього року опрацювали понад 29 тисяч заяв із ведення кадастру

Державні кадастрові реєстратори Черкащини цього року опрацювали понад 29 тисяч заяв із ведення кадастру

Упродовж 2020 року державні кадастрові реєстратори Черкаської області опрацювали 29041 звернення із питань ведення Державного земельного кадастру (ДЗК).

Як повідомила пресслужба Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, фахівці структурних підрозділів в ДЗК 8492 земельні ділянки. Найбільша кількість таких ділянок розташована в Черкаському (1538), Драбівському (732) і Городищенському (621) районах.

За цей час державні кадастрові реєстратори внесли до ДЗК 11187 відомостей про земельні ділянки й надали 6704 витяги з ДЗК про земельну ділянку. Також спеціалісти Держгеокадастру Черкащини видали 2658 відомостей із ДЗК у формі викопіювання з кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Адреси й контактні дані ЦНАПів, що працюють на території Черкащини, розміщено на офіційному сайті Держгеокадастру області.

Залиште коментар