Служба у справах дітей виявила два факти невиконання батьками своїх обов’язків

Служба у справах дітей виявила два факти невиконання батьками своїх обов’язків

У рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства», працівниками служби у справах дітей Черкаської міської ради спільно з фахівцями Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, представниками відділу ювенальної превенції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Черкаським ОД ТРК «Рось» проведено рейд «Стоп насильству», мета якого формування свідомості усіх верст населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.
Рейдовою групою відвідано 8 родин, в яких проживають діти, які перебувають  у складних життєвих обставинах – зазнали жорстокого поводження  від батьків в сім’ї, або  проживають родині в якій батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків передбачених законодавством.  Під час рейду виявлено 2 факти невиконання батьками батьківських обов’язків щодо дітей, відносно яких  співробітниками правоохоронних органів складені адміністративні протоколи, які в подальшому будуть направлені на розгляд до суду. З батьками дітей проведені бесіди профілактичного характеру.
“Такі спільні рейди практикуються службою у справах дітей постійно. Привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї, захисту дітей від «горе батьків»,  є дуже актуальним і постійно знаходиться на контролі як служби у справах дітей так і інших підрозділів.
У 2017 році до служби надійшло 26 повідомлень про вчинення насильства батьками відносно дітей, по яким проведені відповідні перевірки та відповідне реагування, це і притягнення до батьків до адмінвідповідальності; винесення їм  офіційних попереджень про недопущення вчинення насильства в сім’ї; постановка дітей, які зазнали насилля на облік служби та постійна кропітка робота з родиною всіх спеціалістів та соціальних фахівців”, – відзначила начальник служби у справах дітей Світлана Шишлюк.

Залиште коментар