ТРЦ, який будують у Черкасах, може бути смертельно-небезпечним, – експерт

ТРЦ, який будують у Черкасах, може бути смертельно-небезпечним, – експерт

В самісінькому центрі міста будують смертельно-небезпечний ТРЦ, конструкція якого не витримає навіть фізичних навантажень.

Вже давно не являється секретом факт корумпованості будівельної сфери в України. Гострою проблемою на сьогоднішній день залишається те, що держава продає під переобладнання будівлі, які були побудовані з півстоліття тому і не розраховувалися на експлуатацію з тими чи іншими цілями. Як повідомляє replyua.net, одна з таких будівель знаходиться в центрі Черкас, яку наразі вже протягом тривалого часу перебудовують під ТРЦ «Pioneer».

За словами експерта-будівельника, дана будівля ніяк не розрахована витримувати фізичні навантаження, які передбачає план реконструкції.

«Ну що можна сказати про цю будівлю… Я точно знаю, що своїх дітей туди не поведу», – наголосив спеціаліст, який має відношення до проекту будівлі. «По-перше: власники на сьогоднішній день мають низку проблем з проектом реконструкції (експертизою проекту). По-друге: у будівлі дуже слабкі опори, які можуть підвести у будь-який момент. І мені страшно лише уявити, що може статися після того, як там наповнять водою аквапарк», – зауважив він.

Експерт наголосив, що після відкриття ТРЦ «Pioneer», якщо таке відбудеться, він застерігатиме про небезпеку всіх своїх знайомих, оскільки «питання стосується загрози життю великої кількості людей».

Залиште коментар