На святкування Нового року в Умань приїхали хасиди з 12 країн світу (ВІДЕО)

На святкування Нового року в Умань приїхали хасиди з 12 країн світу (ВІДЕО)

Станом на 7 вересня на святкування іудейського Нового року в місто Умань прибуло близько 18 тисяч паломників-хасидів з 12 країн світу. Кількість прочан, які збираються відзначити Рош ха-Шана біля могили єврейського святого Рабі Нахмана, продовжує зростати. Про це повідомляє сайт 04744.info.

«Практично весь мікрорайон паломництва перетворився на суцільну пішохідну зону, яка вщент заповнена людьми. Хасиди масово скуповують сувенірну продукцію, вироби з дерева та хутра, книги, предмети одягу, золоті прикраси, іграшки, напої. Та головне ― радіють і веселяться, беруть участь у різноманітних конкурсах, танцюють та співають», ― пише «УманьМедіа».

Впродовж періоду святкування Рош ха-Шана порядок у мікрорайоні паломництва хасидів будуть забезпечувати 600 працівників поліції. Крім того, нещодавно в Умань прибуло 22 поліцейських з Ізраїлю.

«Співробітники поліції Держави Ізраїль спільно з поліцейськими зведеного загону будуть здійснювати заходи по дотримання публічного порядку та безпеки громадян в місцях компактного перебування та проживання паломників-хасидів», ― зазначили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Цього року відзначення хасидами Нового року за іудейським календарем відбудеться в ніч з 8 на 9 вересня. За попередніми прогнозами, на святкування Рош ха-Шана в Умань приїде не менше 40 тисяч паломників із майже 20 країн світу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар