Смілянські активісти рятують рибу в озері від задухи

Смілянські активісти рятують рибу в озері від задухи

На Графському озері в Смілі в парку Бобринського активісти рятують рибу від задухи та боряться з бракон’єрами, повідомляє “dzvin.media“.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив голова організації у ГО “Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини” Ілля Слободяник.

“Друзі, хто може – всі на Графське озеро в Смілі довбати чимбільше лунок, бо риба без нашої допомоги не перезимує. Може, в кого є мотопомпа на кілька днів, щоб збагатити воду киснем – готовий взяти в оренду. Також можна бензопилами повирізати великі ополонки. Вже найголодніші вночі дерли слабку рибу, що підходила дихати – навколо ополонок кров… Прошу допомоги у всіх, хто може – і ополонки рубати, і рибу охороняти. Інакше влітку не буде що ловити…”, – пише Слободяник.

Активіст також нагадам місцевим про грошовому винагороду 3000 грн кожному, хто затримає, викличе 102 та оформить під поліцейський протокол бракон’єрів з сіткою чи з драчем та рибою: (093)3826083. Фотофіксація та копія протоколу, за його словами, для отримання премії обов’язкова.

Залиште коментар