Смілянського злодія «пов’язали» на придбанні наркотику

Вироком Смілянського міськрайонного суду жителя Шполянського району визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2, 3 ст. 185 (крадіжка) та ч. 1 ст. 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних речовин) Кримінального кодексу України, який переслідуючи свій злочинний умисел, спрямований на особисте незаконне збагачення, неодноразово проникав до будинків сіл Шполянського району та здійснював крадіжки матеріальних цінностей, чим завдав потерпілим матеріальних збитків. Про це повідомляє Смілянська місцева прокуратура.

Зловмисника викрито у місті Сміла, де перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, він незаконно, без мети збуту, придбав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс (марихуана), який переніс у двір багатоповерхового будинку у місті Сміла, де наркотичний засіб вилучено працівниками поліції.

Прокурором Смілянської місцевої прокуратури в судовому засіданні причетність зловмисника до кримінального правопорушення доведено в повному обсязі, тож заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності, суд призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком 3 роки 8 місяців.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження вказаного рішення

Прочитайте ще:

Залиште коментар