Сміляни продовжують потрапляти в ДТП через порізаний ремонтниками асфальт

Сміляни продовжують потрапляти в ДТП через порізаний ремонтниками асфальт

Навіть нещодавнє ДТП із смертельним фіналом у Смілі нічого не навчило наших дорожників, їхня халатність і байдужість просто вражає. Порізані шматки асфальту ніхто не спішить латати, дороги ремонтуються мляво і неякісно. Через такі неадекватні ремонти сміляни знову потрапляють у авто-транспортні пригоди, а кожен проїзд по таким перешкодам знову загрожує життю і здоров’ю людей, пише інтернет-видання smila-ua.

Цими вихідними відомий смілянин потрапив у ДТП. Свою пригоду він описав у ФБ так: “Без жертв, але емоцій вистачає. Близько 16-ї їхали з Богдана в напрямку домівки. На підйомі до старого технікуму перед нами їхала Тойота, швидкість – біля 40 км/год, і ми їхали так само. На жаль, порізані куски асфальту досі завдають перешкоду, і машина, що їхала попереду, не змогла об’їхати яму (знаки об’їзду познімали, на зустрічній смузі їхали у два повноцінні ряди, тікати не було куди). Тому автівка, яка була попереду, екстренно загальмувала. Ми теж відтормозилися. Стали за 2 метри від Тойоти. А ззаду прилетіло вже нам. Результат – на фото. Ясно, що винуватим буде не той, хто вчасно не залатав дірки, а той, хто ззаду в’їхав. Але жалко себе, свою машину і винуватця ДТП – людина, котра є моїм замовником (так вийшло, сам був здивований, знана людина в місті, яку я поважаю, керівник підприємства), Із плюсів – не кричали (навіть тону не піднімали), навіть жартувати змогли. Все було дуже культурно. Що далі? Суд, страховка (аби ж перекрила витрати). Місяць пішки (Бррррррр). Привіт асфальтувальникам! Про себе: 1. Бампер – на смітник. 2 – Ляду – туди ж. 3 – Дві фари – так само (на ляді і на крилі). 4. Крило ліве заднє дало збрижжу там, де люк паливного баку. 5. Потягло весь зад на 7 см. 6. Задня ліва дверка погано закривається. 7. Парктроніку труба. 8. Лонжерони теж пожмакало”.

Тим часом в.о.міського гоови Віктор Федоренко вкотре зауважив, що нібито влада ніяк не може повпливати на ремонт доріг.

– Коли я дізнався, що асфальтувати дороги буде той самий В.Косодрига, який раніше завів у банкрутство КП “Вод Гео”, я відразу зрозумів – толку не буде, – розповів Віктор Федоренко. – Але міська влада тут не може нічого зробити. Це Закони України недосконалі. Ви знаєте, що таке тендери і система “Прозоро”? Одна компанія виграє тендер, потім її представники приїжджають, дивляться об’єми робіт і кажуть: ні, ми відмовляємось таке ремонтувати! І от, згідно Законів України, знову має пройти місяць, поки тендер виграє інша фірма, що дасть найнижчу ціну. Таким чином тендер вдалося виграти В.Косодризі. Це через його діяльність на Загреблі помер мій сусід. По закону, він має ремонтувати дорогу 45 днів. А він зняв асфальт і на 45 днів поїхав на інший об’єкт. А тут люди вбиваються! А він все робить по закону, ми нічого не можемо з ним зробити. А люди владу критикують! Влада не винна, це закони у нас такі,- в черговий раз виправдовується секретар міської ради.

Чи то через критику в соціальних мережах, чи, може, з якоїсь іншої причини, та ремонтні роботи по вулиці Соборній сьогодні були відновлені.

Прочитайте ще:

Залиште коментар