Смілянин обкрадав домівки жителів Золотоноші

Смілянин обкрадав домівки жителів Золотоноші

Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, а саме таємне викрадення чужого майна (крадіжка), поєднана з проникненням у житло, вчинена повторно.

Досудовим розслідування встановлено, що житель м. Сміла, будучи неодноразово судимим за чинення злочинів проти власності, маючи не зняту та не погашену судимість на шлях виправлення не став та повторно, у період умовно-дострокового звільнення  вчинив новий умисний злочин. Про це повідомили в Золотоніській місцевій прокуратурі.

Так, він у період з 13 по 19 липня 2017 року, перебуваючи в місті Золотоноша, Черкаської області, шляхом зняття москітних сіток проникав у квартири через відкрите вікно, звідки умисно, таємно, з корисливих мотивів, з метою власного збагачення, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер своїх дій та бажаючи настання їх наслідків,  викрадав матеріальні цінності та грошові кошти.

27.09.2017 обвинувальний акт відносно квартирного злодія направлено до Золотоніського міськрайонного суду та загрожує покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 6 років.

Прочитайте ще:

Залиште коментар