Сміттєва проблема в Черкасах має бути вирішена до кінця тижня

Сміттєва проблема в Черкасах має бути вирішена до кінця тижня

Міського голову Анатолія Бондаренка обурила ситуація, що склалася з вивезенням сміття. Анатолій Васильович дав доручення керівнику КП «Черкаська служба чистоти», яка і займається вивезенням твердих побутових відходів, до кінця тижня врегулювати дану проблему та прибрати сміття з контейнерних майданчиків.

Про це повідомила прес-служба Черкаської міської ради.

У свою чергу, керівник «ЧСЧ» Віра Іщенко повідомила, що останнім часом із наявних семи машин для вивозу сміття працювала лише одна, оскільки всі інші перебували на ремонті. На даний час вже працює п’ять машин.
«Зараз ми повністю залежні від підрядника – ТОВ «Умвельт Україна, у власності якого – і сміттєві контейнери, і техніка», – прокоментувала Віра Ігорівна.
Також керівниця підприємства запевнила, що вживаються всі можливі заходи – до вивезення сміття залучається техніка Соснівської СУБ та приватні особи з власними сміттєвозами. Оплачувати їх послуги будуть за рахунок коштів, які не виплатять підряднику за не виконану роботу. Наприклад, за лютий сума претензій, згідно складених актів, становить 210 тисяч гривень.
Окрім того, на підприємстві розробляють альтернативні шляхи вирішення проблеми.
Взявши до уваги озвучену інформацію, міський голова Анатолій Бондаренко наголосив, що від проблем взаємостосунків з підрядником, не повинні страждати жителі, що сплачують за цю послугу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар