Собача вірність: у Ватутіному знайшли місцевого “Хатіко”

Собача вірність: у Ватутіному знайшли місцевого “Хатіко”

“Хатіко” – так охрестили безпородну собаку, яка вже щонайменше 3 доби не відходить від загиблого пса. Останнього, ймовірно, збила автівка. Небайдужі вже почали її підгодовувати. Проте до їжі вона майже не торкається. Тварини перебувають на обочині неподалік від виїзду з міста.

Про це інформує сайт “Вісті Черкащини“.

– Їхала з чоловіком на базар у Звенигородку, то бачила їх, – розповідає містянка Юлія Качур. – Так шкода. Видно, що збита тварина породиста і раніше мала господарів. Повертались назад, то зупинилися біля них, і я дала куряче крильце. Хтось поналивав води й насипав сухого корму. Часто буває, що втікають і потім гинуть. В моєї подруги теж така ситуація була. Мала пса породи «німецька вівчарка», який тікав кілька разів. З ним тоді постійно гуляла якась дворняга. А після чергової втечі тварина безслідно зникла. Спочатку до них під двір прийшла та собачка і протяжно вила. А потім і саме десь зникла безслідно. Тварини часто більш людяніші, ніж ми.

Першим виклав допис про тварин містянин Володимир Захаревич. В коментарях під розповіддю люди обурюються байдужістю більшості водіїв. Мовляв, ніхто не хоче поховати загиблого пса.

Залиште коментар