Сьогодні вечірнє “вікно” на черкаському мосту відкриють на дві години пізніше

Сьогодні вечірнє “вікно” на черкаському мосту відкриють на дві години пізніше

Сьогодні, 25 жовтня, у зв’язку із поломкою дорожньої техніки на дамбі через річку Дніпро, пропуск автомобілів через міст розпочнеться не о 16 годині, як завжди, а близько 18.00.

У зв’язку із поломкою дорожньої техніки на дамбі через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, де завершуються роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття, пропуск автомобілів через міст розпочнеться сьогодні, 25 жовтня,не о 16 годині, як завжди, а близько 18.00. Пропуск автомобілів триватиме до 21 години.

Як повідомлялося, для забезпечення технології виконання робіт, автомобільного сполучення та роботи технологічного транспорту, розпорядженням голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка запроваджено графік проїзду легкових автомобілів, вантажного автотранспорту повною масою до 5 тонн та рейсових автобусів на період ремонту мосту. Рух по мосту для вищевказаних транспортних засобів буде здійснюватися у спеціально відведений час: – з 6.00 год. до 9.00 год., – з 16.00 год. до 19.00 год.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області просить усіх водіїв з розумінням поставитися до тимчасових незручностей під час проведення ремонтних робіт, оскільки це необхідний крок для розбудови та оновлення транспортної інфраструктури Черкащини.

За інформацією прес-служба САД у Черкаській області.

Залиште коментар