Сорокарічний ювілей відзначив «Черкаситрансгаз»

Сорокарічний ювілей відзначив «Черкаситрансгаз»

Сорокаріччя від дня створення сьогодні відзначає філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз». Святковий концерт та урочистості відбулись в обласній філармонії, куди запросили усіх керівників та працівників підприємства, ветеранів, профспілкових очільників. Серед гостей на заході були присутні керівництво міської та обласної влади. З поважним ювілеєм колектив підприємства від імені міського голови Анатолія Бондаренка та виконавчого комітету Черкаської міської ради привітав заступник міського голови Черкас Ігор Кривошеєв.
Про це повідомила прес-служба міськради.
У своєму вітальному слові Ігор Анатолійович акцентував, що сьогодні не можливо уявити життя громадян або розвиток будь-якої галузі народного господарства без блакитного палива, яке працівники енергетично-паливної сфери своєю наполегливою працею доносять до кожної людини та кожного підприємства нашого міста.
“Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку і тепла в домівках, ви відзначаєте ювілей вашого підприємства.  Впродовж десятиліть завдяки оперативній та професійній роботі вашого трудового колективу наше місто та область повноцінно працює. Приємно, що філія «Управління магістральних газопроводів «Черкаситрансгаз» ПАТ«Укртрансгаз» постійно розвивається, спрямовуючи свою діяльність на якісно новий рівень. Тим самим – гарантуючи  надійність та перспективу своєї роботи”, – наголосив Ігор Кривошеєв.
Водночас зазначив, що від колективу цього підприємства  залежить добробут та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить  професію в енергетично-паливній галузі однією з найнеобхідніших та найпрестижніших.
Заступник міського голови побажав усім працівникам підприємства безаварійної роботи, миру та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та родинного благополуччя.
А також  від імені міської влади та виконавчого комітету вручив медаль «За сумлінну працю» Сташинському Петру Євстаховичу, заступнику головного інженера-начальника відділу охорони праці, технічного нагляду та пожежної безпеки філії «Управління магістральних газопроводів “Черкаситрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз”.

 

Залиште коментар