Соціально-мистецький проект присвячений Майдану стартує в Черкасах

Соціально-мистецький проект присвячений Майдану стартує в Черкасах

У Черкасах покажуть фото- та художні виставки, присвячені подіям на Майдані, а також презентують документальний фільм. Усе – в рамках соціально-мистецького проекту “За волю, за кращу долю”, присвяченого третій річниці Майдану, пише ВІККА.

Під час заходу покажуть фото- та відеоматеріали хроніки подій Майдану, банерну та інсталяційну частину з музичним супроводом, тематичну виставку творів черкаських художників, шість портретів загиблих Героїв з Черкащини та спеціальний проект “Жертвопринесення” народних художників України Миколи Бабака (м. Черкаси) та Євгена Матвєєва (м. Київ). Проект доповнить презентація документального фільму режисера Євгена Козака. Про це повідомив автор ідеї та керівник проекту Олег Островський.

Відкриватиме соціально-мистецький проект голос Майдану Володимир Гонський, кобзар та заслужений артист України Тарас Силенко, поети, барди та артисти черкаського драмтеатру. Серед запрошених гостей – міністр культури Євген Нищук, представники влади та громади міста, духовенство, родини загиблих Героїв Небесної Сотні з Черкащини, учасники Майдану та інші.

Проект стартує 27 січня об 11:00 у Черкаському обласному художньому музеї (вул. Хрещатик, 259) та триватиме протягом місяця.

Прочитайте ще:

Залиште коментар