“Совість би мали”, – міський голова Черкас звинуватив депутатів у піарі на трагічній загибелі дитини

“Совість би мали”, – міський голова Черкас звинуватив депутатів у піарі на трагічній загибелі дитини

Так емоційно Анатолій Бондаренко відреагував під час сьогоднішньої сесії міської ради на депутатський запит Олександра Згіблова, який, в з ’вязку з трагічною загибеллю 6-річного хлопчика, просив притягнути до відповідальності директора департаменту ЖКК Сергія Танюка або іншого посадовця, який несе відповідальність за люки.

Це вже був третій запит на цю тему від «опозиційного» до міського голови табору депутатів. Крім того, секретар міської ради Олександр Радуцький несподівано посеред сесії запропонував оголосити хвилину мовчання в пам ’ять про загиблого хлопчика. При цьому дорікнувши міському голові, що він не зробив це на початку сесії. І так поспішав, що назвав загиблу дитину дівчинкою.

Все це переповнило чашу терпіння Анатолія Бондаренка.

 

«Поки ви писали у “Фейсбуці” дешевим піаром займалися, я з самого початку трагедії був там, зокрема й із Танюком. Триває слідство, закінчиться – і всі винні будуть притягнуті до відповідальності. Я на зв’язку з поліцією і прокуратурою постійно. Ви вже третій чи четвертий раз виступаєте на цю тему, совість би мали. Таке враження, що вам потрібні трагедії в місті, щоб біля трибуни виступати”, – зазначив він.

Нагадаємо, трагедія сталася 17 листопада близько 18-30 в районі вулиць Подолінського – Чигиринська. 6-річний хлопчик впав у відкритий отвір технологічного колектора, на якому не було кришки. За фактом загибелі дитини відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) та статтею 367 частиною 2 (Службова недбалість, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України. Власника колодязя, в якому загинула дитина, досі шукають.

Міський голова на ранковій нараді в понеділок, 20 листопада, звернувся до правоохоронців та доручив провести розслідування за цим фактом.

Залиште коментар