Справою зловживань керівництва Городищини прокуратура займається вже місяць

Справою зловживань керівництва Городищини прокуратура займається вже місяць

З урахуванням численних публікацій у засобах масової інформації області щодо повідомлень громадських організацій Городищини  про зловживання у діяльності посадових осіб Городищенської районної адміністрації та її відділів, у тому числі при фінансуванні ремонтних робіт за кошти державного бюджету та з інших питань, повідомляємо, що у вересні поточного року Городищенським відділом Смілянської місцевої прокуратури за результатами розгляду колективного звернення з цього приводу розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем). Про це йдеться в повідомленніСмілянської місцевої прокуратури.

Досудове розслідування під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури проводиться слідчим відділенням Городищенського ВП Смілянського відділу поліції.

У ході розслідування в рамках кримінального процесуального законодавства перевіряються усі доводи представників громади та громадських організацій, наразі призначено експертні дослідження, проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії.

Досудове розслідування у провадженні триває.

Прочитайте ще:

Залиште коментар