У Млієві ліквідовано стихійне сміттєзвалище

У Млієві ліквідовано стихійне сміттєзвалище

З вересня 2016 року Державна екологічна інспекція у Черкаській області залучена обласною адміністрацією до вирішення питань ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та забруднення довкілля відходами, які оприлюднюються на інтерактивній мапі Міністерства екології та природних ресурсів України ecomapa.gov.ua. З січня по вересень 2017 року по Черкаській області зареєстровано 12 звернень.

Так, 19 жовтня 2017 року, на запрошення жителів місцевої громади селища Мліїв Городищенського району, керівництво Держекоінспеції у Черкаській області разом з учасниками АТО та громадськими інспекторами з охорони довкілля Черкаської області прийняли участь в ліквідації стихійного сміттєзвалища, що утворилось ще кілька років тому в населеному пункті та становило загрозу місцевим жителям.

В черговий раз переконуємося в тому, що якщо є бажання, то завжди можна на місцях наводити порядок та покращувати благоустрій! А на місці ліквідованого сміттєзвалища найближчим часом розквітне чудовий парк, який буде приносити задоволення своєю красою.

Держекоінспекція, дякує всім, хто приймав участь, за старання та небайдужість! Будемо жити — будемо працювати на благо рідного краю!

Залиште коментар