Справу по вбивству журналіста з Корсунщини знову перенесли

Справу по вбивству журналіста з Корсунщини знову перенесли

Сьогодні продовжився розгляд справи по вбивству журналіста Василя Сергієнка з Корсунщини. На останньому судовому засіданні, яке відбулось 26 червня, причетних до його вбивства залишили під вартою, а справи об’єднали. Про це пише “Вичерпно”.

На лаві підсудних по цій справі знаходяться підозрювані у викраденні журналіста Завражин, Горбенко, Недибалюк, у вбивстві — Воронков, а також Мельник, якого підозрюють в організації вбивства. На засідання не з’явився Русін, який проходить по суміжній справі. У телефонній розмові він заявив, що не знав про судове засідання, хоча за словами прокурорів, був належним чином повідомлений. Раніше Русін на судові засідання з’являвся за викликом. Наразі ж прокурори проситимуть зміну міри йому запобіжного заходу на тримання під вартою. Також не з’явився на судове засідання адвокат Воронкова.

У зв’язку із неявкою на засідання підозрюваного Русіна та захисника Воронкова, справу перенесли на 22 вересня орієнтовно на 9.30. Оскільки справи вже об’єдналися, то прокурори вважають, що розгляд і по Мельнику і Недибалюку теж варто перенести на 22 вересня.

Варто зазначити, що цього дня, 22 вересня, закінчується термін тримання підозрюваних Мельника і Недибалюка під вартою.

Залиште коментар