Стало відомо, якої висоти буде головна ялинка Черкас

Стало відомо, якої висоти буде головна ялинка Черкас

У Черкасах триває монтаж головної ялинки. Цьогоріч зелена красуня радуватиме око черкасців та гостей нашого міста на Соборній площі, де відбуватимуться головні новорічні святкування. Про це повідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Попередньо на площі було змонтовано металевий каркас, а сьогодні на нього кріплять невеличкі сосни. Загалом на створення цілісної зеленої красуні використають більше двохсот дерев.

У департаменті житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради повідомили, що заввишки головна новорічна ялинка перевищить 23 метра.

А вже у вихідні – 15-16 грудня – КП «Міськсвітло» планує повністю прикрасити її святковими гірляндами, іграшками та яскравою ілюмінацією.

Директор КП «Міськсвітло» Віталій Терьохін повідомив, що все новорічне оздоблення – старе, придбане впродовж останніх років.

Тому з міського бюджету цьогоріч на ці потреби не було використано жодної копійки.

Хоча, зауважує, що їх підприємство ініціюватиме перед членами виконавчого комітету та депутатами закласти видатки у міському бюджеті на наступний рік і відповідну пропозицію у ПСЕР щодо придбання штучної ялинки для міста. Таким чином, за його словами, вдасться утриматись від використання живих сосен.

Залиште коментар