Стало відомо, коли на Черкащині проведуть поминальні дні

Стало відомо, коли на Черкащині проведуть поминальні дні

Проводи перенесли на 6 червня 2020 року. Про це Суспільному повідомив керівник Черкаської єпархії Православної Церкви України митрополит Іоан.

Із його слів, відповідне рішення ухвалив синод Православної церкви України, під головуванням Блаженнійшого Епіфанія, митрополита Київського і всієї України.

Головна тема зібрання – впровадження додаткових заходів у зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби. Синод вирішив, що відвідання священнослужителями і мирянами кладовищ у поминальні дні після Великодня та звершення заупокійних молитов слід перенести на 6 червня (Троїцьку батьківську поминальну суботу).

– Немає сенсу переносити поминальні дні на тиждень або два пізніше, бо ми не переконані, що карантин не відтермінують до кінця травня. Через 40 днів після Великодня, буде Вознесіння. Це буде друга половина травня, але на Вознесіння ніхто не поминає померлих. А ось на Троїцьку суботу, традиційно, по церковних правилах, ми згадуємо всіх спочилих. Тому найдоречніше обрали 6 червня, – пояснив керівник Черкаської єпархії Православної Церкви України митрополит Іоан.

Залиште коментар