Стелу пам`яті загиблих воїнів відкрили у Черкасах

Стелу пам`яті загиблих воїнів відкрили у Черкасах

Сьогодні вранці біля стін «Будинку ветеранів» в присутності родичів і побратимів, духовенства Православної Церкви України та представників місцевої влади відкрито Стелу пам’яті з портретами загиблих черкащан.

«Кожен із них чийсь син, чоловік, батько – який вже ніколи не повернеться додому. Низький уклін тим батьками, дружинам і дітям, які віддали за Україну найдорожче – своїх рідних і близьких. Обов’язок живих – здобути і укріпити Перемогу, щоб всі понесені заради неї втрати не були марними.
Черкаси – місто Героїв. Багато наших земляків зараз ризикують своїми життями, захищаючи Україну, і на превеликий жаль, за п`ять років війни багато хто із них загинув за рідну землю. Наш обов’язок належним чином вшанувати пам’ять полеглих, та підтримати тих, хто повернувся з війни додому», – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Черкаси стали п’ятим в Україні містом, де для учасників війни на сході відкрив свої двері «Будинок ветеранів». Шляхетну справу його заснування взяла на себе ГО “Спілка ветеранів повітряно-десантних військ та військ спеціального призначення”. Міська влада зі свого боку усіляко сприяла цій ініціативі.
У ветеранському просторі проводять уроки військово-патріотичного виховання для молоді, функціонує кабінет психологічної реабілітації.

Залиште коментар