Страхи і міфи Черкаської дитячої поліклініки №2

Страхи і міфи Черкаської дитячої поліклініки №2

“Сьогодні мав зранку спілкування із декількома засобами масової інформації, вчора мав телефонні дзвінки від депутатів, а увечері і від мера міста. Всі запитують про закриття дитячої поліклініки. Усім пояснюю, що панічні плітки не мають під собою ніяких обгрунтувань. Сьогодні кажуть, що вже з’явилась електронна петиція”, – таку інформацію оприлюднив Олег Стадник – директор Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради. На своїй сторінці в “Фейсбук” він також написав:

“Шановне товариство! Поліклініку НІХТО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗАКРИВАТИ. Вона у зв’язку із реформою сімейної медицини просто перейде до Другого центру сімейної медицини. Всі залишаться на своїх місцях – педіатри у своїх кабінетах, реєстратори у реєстратурі, медсестри біля лікарів. Просто із 1 липня фінансування буде йти по кількості зареєстрованих дітей із Національної агенції здоров’я. У міста цих грошей не буде.Тому необхідне таке переведення. Всі інші структурні підрозділи, окрім центрів сімейної медицини, будуть фінансуватись за кошти медичної субвенції”.

“Дуже прошу поширити інформацію про те, у 2018 році будуть тривати поетапні внутрішні роботи”.

“На 2018 рік ми просимо 1 млн грн. Було би, звичайно, ефективніше завершити роботи за один рік. Однак для цього потрібно закрити поліклініку і робити все зразу. Щоби не було соціального хвилювання, роботи будуть йти поетапно і поліклініка буде приймати дітей. Наразі ремонти йтимуть в тому крилі, де лабораторія, тому тимчасо прийом на лабораторні дослідження буде у першій поліклініці на Благовісній. Ремонту потребують всі внутрішні мережі опалення, води та каналізації. І, звичайно, приміщення.

Не створюйте непотрібного негативного антуражу, бо із водою вихлюпнете і дитину, й депутати злякаються паніки і не проголосують за виділення коштів. Вони ж бо після останніх подій в сесійній залі достатньо вразливі. Тому і прошу розуміння і спокою, шановне товариство!”, – завжди відкритий до відповідей і коментарів, Олег Стадник.

Прочитайте ще:

Залиште коментар