Студенти хіміки-водники ЧДТУ побували у літній школі в Норвегії

Студенти хіміки-водники ЧДТУ побували у літній школі в Норвегії

На початку липня студенти кафедри Хімічних технологій та водоочищення повернулися з Норвегії, де вони упродовж 3-х тижнів проходили навчання в літній школі при Норвезькому університеті природничих наук NMBU (NorwegianUniversityofLifeSciences) в рамках проекту «ВоднаГармоніяЕразмус+», пише Діловий Регіон.

 

Про це повідомили у прес-службі вишу.

Разом зі студентами з Таджикистану, Китаю, Казахстану, Шрі Ланки, Німеччини, Білорусі, Бангладеш, Киргизстану, Кенії, Уганди, Південного Судану, Америки, Канади, Північної Кореї, Японії та Молдови вони відвідували лекції та практичні заняття, присвячені актуальним питанням водопостачання та водовідведення.

З метою ознайомлення з сучасними та високотехнологічними підприємствами, для студентів були організовані екскурсії на станції по очистці стічних вод та підготовці питної води для міста Осло в Норвегії. Унікальною можливістю для студентів стала однотижнева поїздка на Шпіцберген в університет UNIS (UniversityCentreinSvalbard), яка включала в себе аудиторні заняття та здачу іспиту по спеціальному курсу «Водний менеджмент в холодному кліматі».

По завершенню літньої школи студенти кафедри ХТВ успішно склали іспит комісії.

Залиште коментар