Студенти Уманського НУС взяли участь у ярмарку вакансій

Студенти Уманського НУС взяли участь у ярмарку вакансій

Нещодавно за сприяння Уманського міського центру зайнятості відбувся студентський ярмарок вакансій, в якому взяли участь 104 студенти, що навчаються в Уманському національному університеті садівництва, повідомляє виданню “Про Головне”  прес-служба Черкаського обласного центру зайнятості.

До участі у заході були запрошені роботодавці, які мають потребу в працівниках та проводять економічну діяльність, за напрямком за яким здійснюється фахова підготовка студентів вищезазначеного навчального закладу: бухгалтера, агрономи, менеджери, економісти. На заході були представлені такі роботодавці: ПОСП «Уманський тепличний комбінат», ПП “Агро-Адмірал”, ТОВ”Стандарт Будівельний».

Під час проведення ярмарку роботодавці презентували своє підприємство, розповіли про наявні вакансії, умови праці та перспективи розвитку на майбутнє.

Студенти мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками підприємств та отримати вичерпні відповіді на питання. 

Як підсумок можна зазначити, що проведення подібних заходів сприяє покращенню задоволення кадрових потреб підприємств, а також надає можливість молоді за короткий час поспілкуватися з роботодавцями, зацікавлених у підборі кадрів, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливість проходження практики, тренінгів, перспективи кар’єрного зростання.

Прочитайте ще:

Залиште коментар