Уманський НУС став учасником ХІХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти

Уманський НУС став учасником ХІХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти

24-27 травня делегація кращих представників студентства Уманського національного університету садівництва взяла участь у XIХ зльоті студентських лідерів аграрної освіти. Їх гостинно зустріли в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України. Тут зібралися кращі студенти 18 аграрних університетів і більш як 100 коледжів України, повідомляє виданню “Про Головне” прес-центр Уманського НУС.

Даний захід об’єднав близько 200 студентів-відмінників навчання, іменних стипендіатів вищих аграрних навчальних закладів, які одержують стипендії Президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України, видатних учених, громадських діячів за найкращі досягнення у навчанні. Від Уманського НУС учасниками зльоту стали 9 кращих студентів університету та відокремлених структурних підрозділів.

Урочисте відкриття зльоту відбулося 24 травня. Перші вітання еліти студентської молоді аграрних навчальних закладів України прозвучали з вуст ректора НУБіП України Станіслава Ніколаєнка, продовжив вітання Сергій Мельник, заступник міністра агропромислового комплексу у 1997-2000 рр., за каденції якого на цій посаді 19 років тому і започаткували зліт студентських лідерів аграрної освіти. Організатори заходу відзначили кращих студентів аграрної освіти грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України.

Другий день зльоту розпочався із засідання дискусійних клубів з актуальних питань сьогодення. Студенти Уманського НУС взяли активну участь у проведенні дискусій за різною тематикою (працювало 7 дискусійних клубів) і поділилися своїми науковими досягненнями з своїми колегами з інших ВНЗ. За їх результатами студентка факультету менеджменту Аліна Варич, яка торкнулася теми стимулювання студентів до навчання, отримала грамоту за високі досягнення у навчанні, ініціативність, активну життєву позицію та вагомий внесок у розвиток молодіжного руху майбутніх фахівців-аграріїв.

Третій день зльоту розпочався з проходження другого етапу аграрно-політичних дебатів, у якому взяли участь 14 представників із різних аграрних ВУЗів, з яких були сформовані команди (останні створювалися самостійно переможцями першого етапу аграрно-політичних дебатів у ході спілкування один з одним).

Апогеєм агрополітичних дебатів стала зустріч учасників зльоту з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, віце-прем’єр-міністром з гуманітарних питань В’ячеславом Кириленком, міністром освіти і науки України Лілією Гриневич та першим заступником міністра аграрної політики та продовольства України Максимом Мартинюком.

У своєму зверненні до учасників зльоту прем’єр-міністр подякував еліті студентства за відмінне навчання й творчий підхід до наукової діяльності та запевнив, що уряд буде всіляко сприяти підготовці високоякісних фахівців аграрної сфери, що є локомотивом розвитку національної економіки.

Далі представники уряду, керівництво ВУЗу, учасники зльоту та запрошені перемістилися на стадіон НУБіП України, де відбулося продовження святкування Дня університету. Всі гості мали змогу оглянути виставку, де були представлені структурні підрозділи навчального закладу, отримати позитивні емоції від концертної програми і повболівати за учасників спортивних змагань «Корпоративна сила».

І ось о 15.30 настала мить підведення підсумків проведення зльоту. Ректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко урочисто передав естафету вже ХХ зльоту студентських лідерів аграрної освіти ректору нашого рідного вузу Олені Непочатенко, а це значить, що в наступному році найкращі представники студентів-аграріїв України зустрінуться вже у стінах Уманського національного університету садівництва.

Прочитайте ще:

Залиште коментар