Студенти уманського університету проходили практику в Карпатах

Студенти уманського університету проходили практику в Карпатах

Впродовж тижня студенти природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини проходили навчальну практику із загальної екології, зоології та основ біологічних знань на Гуцульщині в м. Яремче.

Про це онлайн-газеті Новини Черкас повідомили у прес-службі учбового закладу.

Під керівництвом професора Світлани Совгіри, доцентів Лесі Мороз, Світлани Люленко, старшого викладача Наталії Душечкіної та викладача Романа Подзерея студенти мали можливість виконати важливі навчальні завдання, отримати досвід організації виїзних практик та оздоровитися.

Кожен день комплексної практики був насичений цікавими та пізнавальними пішими походами, виїзними маршрутами та сходженням у гори. Студенти вивчали типи екосистем гірських районів та їх функціонування, ландшафтне різноманіття та тваринний світ Прикарпаття. Практика пройшла відомою стежкою Довбуша, Карпатським біосферним заповідником, Карпатським національним природним парком, гірськолижним курортом Буковель, вольєрним господарством міста Яремче. Майбутні фахівці здійснили сходження на гору Маковиця, Рокита та Говерла, побували на гірській річці Прут, на водоспадах «Пробій», «Труфанецький», «Женецький».

Студенти також мали можливість побувати в музеї Карпатського національного природного парку, ознайомитися в природою Карпат в парку-музеї «Карпати в мініатюрі», спробувати унікальну мінеральну воду «Буркут», побувати на Яблунецькому перевалі з характерними особливостями клімату та чудовим сонячним освітленням схилів.

Багатогранна й різнопланова за змістом навчальна практика на Гуцульщині стала сферою застосування отриманих теоретичних знань, а також надала студентам необхідний фактичний матеріал, який ще належить узагальнити. Майбутні вчителі одержали незабутні враження від спілкування із природою та набули досвіду проведення екскурсій. Взаємозв’язок пізнання і практики в одному із наймальовничіших куточків нашої держави приніс студентам УДПУ користь та справжню естетичну насолоду.

Залиште коментар