Студенти Уманського вишу змагалися у “Козацьких забавах”

Студенти Уманського вишу змагалися у “Козацьких забавах”

Гарною традицією Уманського національного університету садівництва є щорічне проведення «Козацьких забав», під час яких нащадки справжніх козаків  демонструють свої вміння та таланти. Свято було присвячене наступаючому Дню Захисника України, захід відбувався у рамках проекту «Живи здорово». Про це повідомиляє Уманська міська рада.

Цьогоріч у змаганні взяли участь 6 команд – представники 6 факультетів: «Бемс» – факультет плодоовочівництва, екології та захисту рослин; «Сокіл» – факультет агрономії; «Хоробрі серця» – факультет лісового і садово-паркового господарства; «Козацька воля» – факультет економіки і підприємництва; «Народжені незалежними» – інженерно-технологічний факультет; «Українські отамани» – факультет менеджменту.

Демонстрували свою вправність та вміння найкращі юнаки університету у шести конкурсах, під час яких мали змогу проявити свою силу та мужність, спритність, ораторські вміння, а також  показати свій командний дух.

Додавали святкового настрою та атмосфери вихованці центру культури та виховання студентів, які своїми запальними піснями підбадьорювали і без того активних вболівальників, які несамовито підтримували своїх фаворитів.

Та все ж, переможець має бути один, і цього разу заслужене третє місце отримала команда факультету лісового та садово-паркового господарства «Хоробрі серця». Представники інженерно-технологічного факультету, команда яких носила назву «Народжені незалежними» вибороли почесне друге місце. І чемпіонство у цій запеклій боротьбі здобула команда «Сокіл» факультету агрономії.

Прочитайте ще:

Залиште коментар