«СтудМіс Черкащини 2017» виграла студентка ЧНУ

«СтудМіс Черкащини 2017» виграла студентка ЧНУ

15 найкрасивіших, найталановитіших та найрозумніших студенток області змагалися за корону переможниці. У Палаці культури «Дружба народів» відгримів фінал «СтудМіс Черкащина 2017», пише «Нова Доба».

Понад два місяці дівчата наполегливо готувалися до фіналу: займалися в тренажерному залі, брали участь у рекламних зйомках, відвідували численні репетиції, демонстрували свої таланти. Крім того, до фіналу у дівчат відбувся конкурс талантів, на якому обрали п’ятірку кращих, серед яких Яна Слободянюк, Катерина Бондуровська, Віра Свіргун, Анастасія Назаренко, Катерина Богомолова. Свої номери дівчата демонстрували й на фіналі шоу. Також зарані відбувся й інтелектуальний конкурс.

Сам фінал розпочався зі знайомства з дівчатами, потім ‒ вихід у купальниках та вихід у вечірніх сукнях. Розважали глядачів концертними номера співачка Світлана Білокінь, ансамбль «Пару Па», театр танцю «Експресія».
Усі учасниці конкурсу отримали призи від партнерів. Родзинкою фіналу «СтудМіс Черкащини 2017» стало те, що корон було аж 5. Отож, «Міс глядацьких симпатій» в інтернеті стала студентка Черкаського державного бізнес-коледжу Катерина Богомолова, «Міс глядацьких симпатій», яку обирали в залі, ‒ Мар’яна Левченко з Черкаської медичної академії, Віта Орел стала ІІ Віце-міс, а Віра Свіргун з ЧНУ ім. Б.Хмельницького отримала аж два титули: «СтудМіс талант» та І Віце-міс.

І нарешті корону переможниці отримала студентка Черкаського національного університету Катерина Бондуровська. Крім корони й подарунків Катерина Бондуровська та Мар’яна Левченко отримали путівки на подорож до Європи. До слова, саме Катерині вручили сертифікат на публікацію інтерв’ю у виданні «Нова Доба». Також фіналістка представлятиме Черкащину восени на «СтудМіс України».

Прочитайте ще:

Залиште коментар