Стихійне сміттєзвалище у Золотоноші ліквідовуватимуть на суботниках

Стихійне сміттєзвалище у Золотоноші ліквідовуватимуть на суботниках

Нещодавно виявлене сміттєзвалище у ліспопосадках в районі вулиці Київської начальник управління ЖКГ м. Золотоноші Олександр Флоренко пропонує ліквідовувати на спільних суботниках – комунальників та мешканців цього мікрорайону. Про це він написав на своїй сторінці у ФБ.

«Щойно закінчилася чергова сесія міської ради, на якій депутат Володимир Короленко підняв питання утворення стихійного сміттєзвалища в лісопосадках по вулиці Київська, котре створили там місцеві «господарники». Виїхавши на місце, спеціалісти відділу контролю за благоустроєм УЖКГ підтвердили заяву депутата. І таку картину маємо по всій зеленій лінії, яка проходить паралельно до вулиці 23 Вересня. І це при тому, що вивозом ТПВ в місті займається КП «Міський водоканал», робить це згідно графіків, а щомісячна платня за ці послуги, на сьогоднішній день, коштує трохи менше 13 гривень. А деяке сміття взагалі вивозиться безкоштовно.
Бачимо необхідність провести там спільні суботники з мешканцями даного кварталу та комунальниками. Але перед цим хочеться спитати – «Люди добрі, чим ви думаєте, коли робите це? Невже такі «подарунки» ми маємо лишити для наших дітей?», – звернувся він до жителів міста.

Прочитайте ще:

Залиште коментар