Сучасні  форми навчання допомагають знайти бажану роботу

Сучасні форми навчання допомагають знайти бажану роботу

У сучасному житті розповсюдження нових ідей та вмінь відбувається із швидкістю світла, і машин, які постійно стають потужнішими, означає, що ми повинні постійно вчитися і розвиватися. Той, хто не встигає за цим процесом, ризикує залишитися без роботи.

Фото

На сьогоднішній день під час навчання на  онлайн – курсах кожний слухач отримує необхідні ресурси, що зміцнюють конкурентні переваги людини на ринку праці.

Дізнавшись від фахівців Тальнівського районного центру зайнятості про можливість навчання на онлайн-курсах «Prometheus» безробітний Віктор Фірсенко, вирішив скористатися нею. Під час інтенсивного навчання Віктор Леонідович отримав  всі необхідні знання та поради які допомагають у досягненні успіху.

Чоловік успішно закінчив курс «Як створити  стартап»  та отримав  сертифікат, а вже в липні цього року – отримав робоче місце інженера-гідротехніка у Тальнівському міжрайонному управлінні водного господарства. «Я вірю у власні сили, а навчання у зручному режимі для дорослої людини надали мені нові знання, що допомогло знайти роботу», – говорить Віктор.

Тальнівський районний центр зайнятості

Прочитайте ще:

Залиште коментар