Драбівські соцслужби перевірили неблагополучні сім’ї

Драбівські соцслужби перевірили неблагополучні сім’ї

З метою контролю за станом утримання, проживання і виховання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, 3 серпня 2017 року працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками поліції Драбівського відділення поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та Драбівською центральною районною лікарнею проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» в населених пунктах Вершина Згарська та Михайлівка.

В ході рейду обстежено матеріально-побутові умови проживання 4 неблагополучних сімей в яких виховується 6 дітей. З батьками проведено профілактично-роз’яснювальну роботу, адже саме на них покладається відповідальність за виховання, навчання і розвиток дітей.

Цього ж дня працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено опосередкований контроль за умовами проживання та виховання 11 дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у 1 прийомній сім’ї та у 1дитячому будинку сімейного типу села Нехайки.

Було звернуто увагу на те, що прийомні батьки та батьки- вихователі несуть особисту відповідальність за утримання, виховання, збереження життя та здоров`я прийомних дітей.

Прочитайте ще:

Залиште коментар