Суд задовольнив позов активістів про систему публічних закупівель ProZorro

Суд задовольнив позов активістів про систему публічних закупівель ProZorro

Соснівський районний суд Черкаси виніс постанову в справі за позовом до Черкаської міської ради про визнання недійсним рішення міської ради від 17 листопада 2016 року «Про внесення змін до рішення Черкаської міської ради від 13.05.2016 № 2-573 «Про здійснення електронних закупівель у м. Черкаси». Про це повідомив начальник юридичного управління Анатолій Стойко.

За його словами, суд прийшов до висновку, що при ухвалені рішень про використання системи ProZorro в Черкасах були порушені вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». У зв’язку з цим, юристи рекомендуватимуть міському голові міста Анатолію Бондаренку та секретарю міської ради Олександру Радуцькому не оскаржувати цю постанову й більше з тим – доручити департаменту економіки та розвитку розробити проект рішення «Про здійснення електронних закупівель у м. Черкаси» (для допорогових сум). При цьому керуватися статтями 9, 33, 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Відтак, процедура ухвалення нового рішення має передбачати:
– проведення розробником проекту регуляторного акту аналізу його регуляторного впливу;
– оприлюднення розробником проекту регуляторного акту з метою одержання зауважень і пропозицій;
– розгляд розробником зауважень та пропозицій щодо проекту регуляторного акту, що надійшли під час його оприлюднення протягом визначеного строку;
– підготовка уповноваженою постійною комісією міської ради експертного висновку щодо регуляторного впливу проекту регуляторного акту;
– підготовка уповноваженою постійною комісією міської ради висновку про відповідність проекту регуляторного акту вимогам статей 6 та 8 Закону.

Залиште коментар