Судитимуть водія, через якого загинули чоловік та 8-місячна дитина

Судитимуть водія, через якого загинули чоловік та 8-місячна дитина

18 листопада по автодорозі Київ-Знамянка, поблизу м. Городище, їдучи на власному автомобілі 26 річний житель Дніпропетровської області в порушення Правил дорожнього руху України, а саме був не уважний, не стежив за дорожньою обстановкою, змінив напрямок руху ліворуч, виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з автомобілем під керуванням 31 річного жителя Городищенського району, який рухався в зустрічному напрямку та внаслідок зіткнення від отриманих травм загинув разом з 8-місячним сином, дружина з численними травмами доставлена в лікарню.

Городищенським відділом Смілянського ВП ГУНП в Черкаській області внесено відомості до ЄРДР та на даний час проводяться першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.

19 листопада Городищенським відділом Смілянсьої місцевої прокуратури особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального првопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 286 КК України — порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинили загибель кількох осіб.

Залиште коментар