Святий Миколай запросив черкаських дітей у піцерію “Престо”

Святий Миколай запросив черкаських дітей у піцерію “Престо”

Святий Миколай привітав маленьких черкасців зі святом у піцерії “Престо”. Запросили Чудотворця у гості до малят голова фракції “Батьківщина” у Черкаській міській раді Роман  Діскант та депутат обласної ради з фракції “Батьківщина” Роман Буданцев.

“З початку відкриття піцерії “Престо” ми щороку проводимо свято “Святий Миколай – до кожної дити”. Сьомий рік поспіль ми запрошуємо малентьких черкасців, яким батьки з різних причин не можуть подарувати свято, зустрітися зі Святим Миколаєм у піцерії. Всі малюки хочуть, аби відбулося чудо, аби Святий Миколай привітав їх і подарував подарунки. Це свято приносить щастя, радість надію на краще. До речі, інші піцерії міста – “Браво”, “Челінтано”, “Рушничок” – теж почали долучатися до акції і дарувати дітям радість”, – розповів Роман Діскант.

 

Понад 50 діток на святі розважали Фіксики. Малеча із задоволенням танцювала, співала, грала у різноманітні ігри із улюбленими героями мультфільму.

 

В перервах між грою малеча ласувала смачною піцею, яку для них приготували кухарі Престо” і смачними тортиками.

“Ми хочемо у цей день зробити свято і подарувати подарунки черкаським дітям. Це чудовий казковий день для малечі. Я щороку в цей день поздоровляю своїх дітей і дітей, які цього потребують, зі святом. Чужих дітей, як кажуть, не буває. Даруючи цим дітямсвято, я отримую задоволення”, – наголсив Роман Буданцев.

Сьогодні дітвора отримала у подарунки солодощі та фрукти.

Світлана Фесун, соціальний педагог Черкаської загально освітньої школи №7 розповіла, що школярі із задоволенням відвідують свято у піцерії “Престо”.

“Дітям дуже подобається це свято. Приємно, що наших школярів щороку запрошують у “Престо” до Святого Миколая. Цього року від нашої школи прийшло 20 діток, серед яких – діти учасників АТО, діти зобмеженими можливостями, діти сироти та з багатодітних сімей. У “Престо” завжди затишно, весело і святково. Тут створюють прекрасне свято для діток у цей чудовий день”, – сказала Світлана Фесун. 

Творити чудо для черкаських дітей прийшли і представники благодійного фонду “Делікат”.

“Наш фонд існує лише рік і новорічні свята для дітей ми проводимо вперше. Намагаємося, щоб в усіх діток був новорічний настрій, чудові подарунки, аби вони відчули тепло і любов. Це вже 4 передноворічне свято для дітей. Ми підтримуємо дітей із багатодітних сімей, а також тих, батьки якхих загинули в АТО. Плануємо відвідати кілька відділень в обласній дитячій лікарні. Хочемо, щоб діти, які там лікуються, повірили у чудо”, – розповіла керівник соціальних проектів БФ „Будьмо разом“ „Делікат“ Юлія Іщенко.

А для малечі свято продовжувалося веселим бармен-шоу.

Прочитайте ще:

Залиште коментар