Символічний ланцюг єдності утворили на кордоні Черкаської та Полтавської областей (фото, відео)

Символічний ланцюг єдності утворили на кордоні Черкаської та Полтавської областей (фото, відео)

22 січня з нагоди 100-річчя української Соборності відбулася акція «Ланцюг єдності», яку ініціювала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Представники Черкащини приїхали на кордон з Полтавською областю у село Липове.

– Мені дуже приємно перебувати сьогодні тут і брати участь у цьому заході. Цим ми демонструємо на весь світ, що Україна – єдина, – зазначив голова Черкаської обласної ГО “Батьківщина молода” Євгеній Щербина.

Жителі двох областей об’єдналися на мосту поблизу місця, де річка Сула впадає у Дніпро, і виконали гімн України.

Такі заходи відбулися по всій Україні (від Луганської області до Закарпаття), на кордонах областей: Львівська – Закарпатська, Рівненська – Волинська, Хмельницька – Тернопільська, Чернівецька – Івано-Франківська, Вінницька – Житомирська, Одеська – Миколаївська, Донецька – Запорізька, Луганська – Харківська, Сумська – Чернігівська, АР Крим – Херсонська, Черкаська – Полтавська, Кіровоградська – Дніпропетровська.

Нагадаємо, місяць тому лідер «Батьківщини» закликала людей доброї волі «вийти на вулиці, взятися за руки, стати пліч-о-пліч і побудувати ланцюг єдності, як це було зроблено патріотами в 1990 році та нашими прадідами сто років тому».

Голова партії переконана, цим ланцюгом громадяни України ще раз ствердили для себе та світу мудрість, єдність, силу.
«У тривожні часи сьогодення ми маємо бути єдиними. Наша соборність, наша єдність у наших серцях і душах. Наша сила – в нас самих, українцях», – наголосила Юлія Тимошенко.

Залиште коментар