Синоптики розповіли коли на Черкащину прийде зима

Синоптики розповіли коли на Черкащину прийде зима

Цього року на загально підвищеному температурному фоні є тенденція до ранніх проявів майже зимових холодів. Про це заявив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

“Вже на початку листопада можливі зниження температури  повітря вночі до -7..9º, за якими вірогідне короткочасне повернення тепла до +10..12º вдень. Тенденція до стійкого похолодання та встановлення зимового режиму погоди намітиться з 18-20 листопада”, – зазначив Постригань.

До кінця жовтня та в першій половині листопада спостерігатимуться часті, переважно невеликі опади у вигляді дощу, іноді мокрого снігу. Проте розраховувати вже сьогодні на утворення снігового покриву не варто, адже температура на поверхні грунту становить 7-8º.

Дискомфорту та небезпеки на автошляхах в окремі дні додаватиме ожеледиця, яка спостерігатиметься переважно в нічні та ранкові години.

В цьому році, відповідно до наявних та очікуваних погодних умов (чергування до 20 листопада теплих та холодних періодів), стійке льодоутворення на річках і водосховищах басейну Дніпра очікується пізніше середніх багаторічних строків на 5-9 діб, тобто у кінці першої – у другій декаді грудня.

Залиште коментар