У чотирьох районах Черкащини перенесено шкільні канікули

У чотирьох районах Черкащини перенесено шкільні канікули

У Жашківському, Лисянському, Монастирищенському та Шполянському районах школярі пішли на канікули дещо раніше – 17 по 30 жовтня. Це було викликано особливостями переходу до опалювального сезону. Про це кореспонденту «Проголовне» повідомив начальник управління освіти й науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

«Загалом канікули оголошуються директором школи за погодженням з місцевим органом освіти. Він має право зміщувати терміни канікул за наявної потреби. Можна також зробити осінні канікули дещо більшими за рахунок зимових або навпаки. Звісно, в межах розумного – день-два особливого значення не мають, але, звісно, не так, щоб восени гуляти два тижні, а взимку два дні. Головне, аби було дотримано кількість канікулярних дні на рік. Тож у згаданих районах було ухвалено таке рішення. Воно було продиктоване особливостями входу в опалювальний сезон: не всі котельні запускалися одночасно, були певні затримки з початком опалювального сезону. З іншого боку, місцева влада може у такий спосіб трохи зекономити кошти на опаленні», – роз’яснив Валерій Данилевський.

Він додав, що були певні проблеми з опалюванням навчальних закладів в Уманському та Смілянському районах, але там їх вже усунуто.

Прочитайте ще:

Залиште коментар