Ситуація з безладом в місті створена штучно – А. Бортник

Ситуація з безладом в місті створена штучно – А. Бортник

Скарги на відсутність прибирання і складування сміття в місті є просто політичними іграми, які спрямовані на підрив авторитету міського голови. Таку думку висловив у соцмережах підприємець Андрій Бортник, деякі підприємства якого також задіяні у цих роботах.

«Враховуючи велику кількість скарг на відсутність прибирання міста хочеться пояснити – ситуація створена штучно, з метою понизити рейтинг міського голови, Олександром Радуцьким.
В 2016 році був проведений тендер на прибирання на 2016-2017 роки. На початку 2017 року в бюджеті були відсутні кошти, і тому частина виконання була перенесена на 2018 рік. Це робилось для того, що б в другому півріччі, коли кошти в бюджеті з’являються, зробити зворотню перекидку з 2018 на 2017. Для цього потрібен лист директора департаменту ЖКК та голосування депутатів на сесії. Але пан Радуцький в моїй присутності в ультимативній формі заборонив це робити. Потреба в цих роботах нікуди не зникла, в наступному тендері є ті ж самі види робіт.  Але до його проведення це дає змогу критикувати мера та розгойдувати ситуацію в місті. Хоча крайнім, як завжди, виявиться директор департаменту ЖКК.
Так що жодного безладу – просто політика», – пояснив він ситуацію на своїй сторінці у ФБ.

Прочитайте ще:

Залиште коментар