Тальнівські вогнеборці здобули перемогу в Чемпіонаті за міжнародним форматом

Тальнівські вогнеборці здобули перемогу в Чемпіонаті за міжнародним форматом

31 жовтня, завершився другий день Чемпіонату за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge» серед пожежно-рятувальних підрозділів області за звання “Кращий пожежний-рятувальник”, який пройшов на базі 19-ї державної пожежно-рятувальної частини по охороні ПАТ «АЗОТ». Цього дня за звання найсильнішого, змагалися понад 70 вогнеборців із 15 команд пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС.

Про це повідомляю прес-служба Управління ДСНС України у Черкаській області.

Як і у перший день, учасники рухаючись по спеціальному майданчику виконували передбачені положенням вправи. Перенесення 20 кілограмових рукавів до башти та підйом та спуск по висувній драбині у вікно 3-го поверху. Підйом рятувальною мотузкою рукавної скатки на гору. Переміщення балки, вагою понад 70 кг кувалдою на відстань у півтора метри, прокладання рукавної лінії до мішені, влучення у мішень струменем води і на завершення «евакуація» 80 кілограмового манекена на відстань 30 метрів.

За висловлюваннями учасників серед усіх етапів найбільш складним була саме евакуація. Що не дивно, якщо врахувати, скільки сил доводилось рятувальникам витрачати вздовж усієї дистанції.

У підсумку, в індивідуальних забігах з результатом 109,19 сек. Перемогу здобув Роман Кириленко, – начальник 6-ї ДПРП смт.Чорнобай, другий та третій результат показали рятувальники з Тальнівського району. водій-рятувальник Тарас Красилівський (113,69 сек., ), та начальник караулу Анатолій Коломієць (114,88 сек ).

У командній естафеті першою стала команда з Тальнівського району, другими фінішували жашківські рятувальники, а третіми – бійці ДСНС Маньківщини.

У загальнокомандному заліку перемогу святкували також представники пожежно-рятувальної частини з Тальнівського гарнізону, другими були їхні сусіди, вогнеборці з Уманського району, а третю сходинку п‘єдесталу зайняли рятувальники пожежно-рятувальної частини з селища Лисянка.

Ще один цікавий факт, сьогодні представниця рятувальників з Тальнівської команди Наталія Бурковецька, під час індивідуального виступу показала результат, який перевищив час, який показала переможниця попереднього дня змагань, курсантка Черкаського інституту пожежної безпеки Олександра Пономаренко.

Залиште коментар