Влада Черкас фінансово підтримала ОСББ

Влада Черкас фінансово підтримала ОСББ

Міська влада Черкас фінансово підтримує ОСББ. Про це повідомляє сайт Черкаської міської ради.

На умовах співфінансування така допомога надається, як для вже створених ОСББ, так і тих, що роблять лиш перші кроки у цьому напрямку.

Так, цього тижня виконавчий комітет ухвалив 17 рішень щодо співфінансування з міського бюджету капітального ремонту житлових будинків ОСББ на суму понад 1,9 мільйонів гривень. Тоді як загалом з початку року виконком підтримав 118 таких рішень. Загальна вартість зазначеної фінансової допомоги з казни Черкас для ОСББ цього року вже перевищила 18 мільйонів гривень.

Таке співфінансування на здійснення енергозберігаючих заходів (утеплення стін, заміна вікон та дверей, встановлення ІТП, приладів обліку ресурсів, модернізацію внутрішньо будинкових мереж та систем, улаштування енергоощадного освітлення для місць загального користування тощо), а також на капітальний ремонт або заміну ліфтів та ремонт покрівель у своїх багатоповерхівках. передбачене міською Програмою підтримки ОСББ.

Згідно з цим документом, при першому зверненні ОСББ – міський бюджет компенсує 60 відсотків вартості робіт з капітального ремонту їх будинку, а кожного наступного разу – вже 40. Тоді як всі без винятку ОСББ отримують 70 відсотків бюджетного співфінансування на капітальний ремонт ліфтів.

До речі, на останній сесії міської ради, яка відбулась минулого тижня, депутати підтримали зміни до міської Програми підтримки ОСББ, розширивши перелік робіт, на які відбуватиметься бюджетне співфінансування. А саме: встановлення пандусів, на облаштування яких з наступного року міська влада компенсуватиме 90 відсотків їх вартості.

ІНФОРМАЦІЯ щодо ухвалених виконавчим комітетом рішень зі співфінансування капітального ремонту житлових будинків ОСББ  у 2018 році

Залиште коментар