Танцювальний рекорд: у Черкасах понад 600 людей протанцювали 12 годин (фото, відео)

Танцювальний рекорд: у Черкасах понад 600 людей протанцювали 12 годин (фото, відео)

Черкаси встановили новий національний рекорд України “Наймасовіша естафета танцювального фрістайлу протягом 12 годин”. Подія відбулася у рамках “Черкаського спортивного фестивалю”, який вже вдруге провели у Черкасах на День Незалежності.

Для встановлення рекорду танцювали без перерви із 7.00 до 19.00. За цей час на сцену вийшли понад 30 колективів міста й області. А це майже 670 танцівників.

Для своїх глядачів показали 311 запальних та яскравих постановок.

Підтримати черкасців і допомогти зі встановленням рекорду до обласного центру приїхали також танцівники з інших куточків Черкащини: Ватутіного, Канева, Мошен.

У фінальному танці участь взяли міський голова Анатолій Бондаренко, заступник міського голови Юрій Ботнар, директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко, представниця виконавчого комітету на громадських засадах Діана Тяско, очільник Центрального стадіону Юрій Гончаров, відомі люди Черкас, серед яких Марина Мальована, Вячеслав Василенко, Світлана Білокінь, Дмитро Подорошко, Анна Тарапата.

Його поставила Ірина Євченко, хореограф Golden Ladies, та Оксана Гончарук (благодійний фонд “Діоніс”).

“Вітаю черкащан зі встановленням такого позитивного та енергійного рекорду. Ми вкотре довели, що є сильними, наполегливими та креативними, і що Черкаси можна вважати спортивною столицею України! Так тримати!”, – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

 

Залиште коментар