Театр «На двох» знайшов прихисток у Палаці молоді

Театр «На двох» знайшов прихисток у Палаці молоді

У понеділок увечері у малому залі Черкаського Палацу молоді відбулася вистава «Хто крайній?» вже відомого в місті мистецького дуету – Олега Телятник та Максима Рижевола. З літа минулого року актори виступають як окремий театральний колектив – театр «На двох». Про подію розповідають у  Палаці молоді

У своєму дуеті вони й актори, і режисери, і сценаристи. Ролей не розподіляють, усе роблять разом: приміром, саму п’єсу почав писати Олег Телятник, але «доробляли» її удвох. Минулого літа вперше представили її на суд глядачів. Було це також у Палаці молоді. І от вона знову на цих підмостках.

«Сьогодні ввечері дивився грандіозну виставу «Хто крайній?». В чомусь смішну, в чомусь трагічну, але дуже теплу, щемливу та невимовно справжню. Величезне дякую Олегу Телятнику та Максиму Рижеволу, було круто!», – такими враженнями ділиться на ФБ один з вчорашніх глядачів Денис Іванов.

Стиль вистави досить своєрідний. На питання «Про що п’єса?» важко дати відповідь. Це як розмови на кухні за чаркою чаю: одразу про все і ні про що, або, як-то кажуть, «за жизнь».

«Я писав її спочатку геть про інше. А потім все якось перекрутилось, переробилось, переписалось. Вийшло геть інакше. Було про телефонну будку, у підсумку вийшло про двері, – сміється автор Олег Телятник. – Спочатку це була драма, потім з’явились якісь комедійні моменти, абсурд впереміж з реалізмом…»

Олег згадує, що прем’єра у Палаці молоді була вдалою. Потім виставу показували на Хрещатику в Черкасах, потім возили в Нємішаєвому (Київська область) на фестиваль під відкритим небом Osten-Saken Off-Stage Festival, потім були ще покази. Тепер ось вона знову повернулась до Палацу молоді – тепер в рамках фестивалю FORTUNA FEST 2017.

Залиште коментар