У Черкасах Віталій Портников презентує свій перший роман «Евора»

У Черкасах Віталій Портников презентує свій перший роман «Евора»

7 жовтня у Черкасах містяни зустрінуться із українським публіцистом та журналістом Віталієм Портниковим, який презентує черкащанам  свій перший прозовий роман “Евора”. Про це повідомляє прес-служба МГО “Книжковий маестро”.

«Евора» – розповідь про сумну любовну історію, яка відбувається в двох реальностях – середньовічній та сучасній Португалії описав автор у «Евора». Тісне переплетіння сумної долі українського хлопця, єврейської дівчини та португальського молодого чоловіка.

Як зазначає автор книги, прозовий роман був написаний вже після того, як автору прийшлось пережити становлення українського народу. Події 2014 року та спроби написання ще раніше не давали автору повністю відчути можливість до творчої кар’єри як письменника так і журналіста.

Роман наскрізь просякнутий романтикою, сумом та любов’ю. Автор зазначає, що саме Португалія – країна, де люди не посміхаються.

Зустріч з письменником відбудеться 7 жовтня о 16:00 в Художньому музеї за сприяння МГО «Книжковий Маестро».

Довідково: Віталій Портников – оглядач радіо «Свобода» і постійний автор аналітичних статей в українських і російських виданнях. Лауреат премії Спілки журналістів України «Золоте перо» (1989), заохочувальної премії імені гетьмана Ф. С. Орлика (1998), номінувався також в категорії «Журналіст року» в щорічному конкурсі «Людина року», що проходить на Україні.

Залиште коментар