Тендер на ремонт Черкаського драмтеатру виграв “ПМ-Арсенал”. Ціна питання  – 50 млн грн.

Тендер на ремонт Черкаського драмтеатру виграв “ПМ-Арсенал”. Ціна питання – 50 млн грн.

Аукціон по тендеру на реконструкцію драматичного театру виграло товариство “ПМ-Арсенал”. Тендерним комітетом повідомлено про намір укласти договір з переможцем. Аукціон по тендеру відбувся 31 серпня, повідомляє “ІнфоМІСТ”.

Свої пропозиції на торги подали лише два підприємства: “ПМ-Арсенал” (оцінив роботу в 50,37 млн грн) та ТОВ “А.І.Д.А.” (пропозиція – 50, 399 млн). У ході аукціону розмір своєї цінової пропозиції учасники не змінювали.

4 вересня повідомлено про намір укласти договір з товариством-переможцем.

Товариство “ПМ-Арсенал” донедавна було прописане в квартирі свого бенефіціара Владислава Мамчура у Черкасах. У травні цього року фірма переїхала в приватний будинок в селі Червона Слобода, що під Черкасами. Мамчур має внесок то статутного фонду ТОВ у 911 тис. грн. “ПМ-Арсенал” з часу свого заснування, із 2013 року виграв тендерів на 55,6 млн грн.

У серпні 2013 року товариство виграло тендер на 15, 95 млн грн на реконструкцію драматичного театру до 200-ччя від народження Тараса Шевченка. Тоді через нестабільну ситуацію в країні і брак фінансування роботи виконати не вдалося.

Уже після пожежі в грудні 2015 року через переговорну процедуру з підприємством укладено договір на першочергові аварійно-відбудовні роботи в театрі на 16, 05 млн грн.  28 грудня того ж року підприємство отримало від ОДА 3,4 млн грн, з яких, щоправда, довелося більшість повернути до держбюджету: освоєно близько 0,5 млн.

Ще близько 5,5 млн на проведення ремонту були перераховані на рахунки підприємства впродовж серпня-вересня 2016 року.

Через рік, в кінці 2016-го року, з “ПМ-Арсенал” через переговорну процедуру укладено договір на першочергові роботи в театрі на 6,09 млн грн. На порталі Е-Data відсутня інформація щодо надходження платежів підприємству, згідно з цим договором.

Прочитайте ще:

Залиште коментар