У селі на Канівщині запрацює довгоочікуваний водогін

У селі на Канівщині запрацює довгоочікуваний водогін

Хутір Діброва, що входить до села Ліпляве Канівського району, після майже 25-ти років нарешті отримав вільний доступ до постачання води. Її подаватиме до дворищ та господарств нещодавно встановлений водогін, інформує provce.ck.ua.

“У нас постійно не вистачало води. Колодязів на хуторі немає, а городи поливати потрібно. Нас виручала свердловина, з якої вручну тягали воду. Цього літа ми звернулись за допомогою до голови Канівської районної ради Сергія Геращенка, і ось уже у вересні водогін розпочне працювати”, – каже місцевий житель Сергій Малашенко.

На заваді уведення в експлуатацію стоїть лише технічна проблема. Наразі для забезпечення роботи двох насосів водогону стоїть електророзподільний автомат малої потужності, тому при запуску буде перевантаження і водогін одразу вийде з ладу.

Тож для безперебійної роботи насосів за сприяння голови райради вже підготовлено звернення до Канівської РЕМ, фахівці якої встановлять автомат підвищеної потужності. І вже наступного тижня селяни отримають довгоочікувану воду.

Прочитайте ще:

Залиште коментар