Тільки свою авторську музику грає тальнівський рок-гурт “Неон”

Тільки свою авторську музику грає тальнівський рок-гурт “Неон”

Дуже креативний, творчий і оригінальний молодіжний гурт, що має назву “Неон” набуває популярності у Тальному. У його складі – 6 учасників.  Це учні Тальнівських загальноосвітніх шкіл №1 та №2: барабани і бек-вокал – Валерія Сапіга, бас-гітара – Євгеній Поліщук, гітара – Максим Штобза, клавішні – Олег Карман, вокал – Вікторія Кучеренко, скрипка соло – Владислава Руденко. Народився гурт 25 січня минулого року, – пише видання “Вісті Черкащини”.

Справжня родзинка «Неону» – виконання пісень наживо, до того ж, діти самі пишуть тексти та музику, а керівник займається аранжуванням, розписує партії. В репертуарі гурту – 15 власних творів. Улюблені пісні – «Шалене мото» та «НЛО». Юні рок-музиканти планують записати власний альбом.

– Виконуємо важкий рок у сучасній обробці, він цікавий. У нас принцип такий: ми співаємо тільки свою музику. Дехто каже, що можна співати популярні пісні, хіти інших виконавців, переспівувати. Діти і я категорично проти цього. Сказали: «Співатимемо тільки своє!». І я на це згодився. Подумали, може, напишемо щось оригінальне. І, дійсно, є в нас твори цікаві. Дітям подобається, їхнім одноліткам. Старшому поколінню, може, й не дуже, але у кожного свій смак.
Як виходять на сцену, я дуже переживаю, багато про це з ними говорю, розказую, як треба себе вести. Вважаю, що вони в мене – професіонали.
Наразі «Неон» вже має своїх прихильників, має своїх слухачів. Вже встигли виступити у стінах рідних шкіл №1 та №2, на сцені МЦКД, а дебютували, і досить успішно, як учасники рок-фестивалю «Шлях до свободи», який відбувся вперше на Тальнівщині минулого року. Планували взяти участь у фестивалі «Червона рута», і після карантину, сподіваються, це вдасться зробити. Обов’язково братимуть участь і інших фестивалях, – розповів керівник гурту, тальнівчанин Василь Сапіга.

Залиште коментар