Тренери Черкас мають свою думку стосовно тендеру на постачання спорттоварів до нового гімнастичного залу

Тренери Черкас мають свою думку стосовно тендеру на постачання спорттоварів до нового гімнастичного залу

Свою відповідь на коментар Миколи Бондаренка стосовно тендеру на постачання спорттоварів до нового гімнастичного залу на сторінці КДЮСШ “Спартак” у “Фейсбук” висловили черкаські тренери.

“Хочемо відповісти на коментар Миколи Бондаренка стосовно тендеру на постачання спорттоварів. Як ми зрозуміли, нас не чують і не розуміють. Люди, які ні дня не працювали в спорті, з дітьми, не знають, що собою представляє гімнастика спортивна та потреби цього виду спорту. Почнемо з початку. До Міжнародної федерації гімнастики входять такі види спорту: гімнастика спортивна, гімнастика художня, акробатика, аеробіка, батут, та гімнастика для всіх. Для кожного з цих видів спорту різний поміст і різні вимоги до нього. Спортивна гімнастика є найскладнішим з цих видів, і тому до її помосту та приладів найжорсткіші вимоги: яке має бути покриття, які мають бути пружини, які мають бути його динамічні характеристики та ін. для виконання сучасних вільних вправ. Майже всі останні змагання за період 2016-2017 років з гімнастики спортивної на Європейському континенті, починаючи від національних змагань і закінчуючи чемпіонатами Європи та етапами кубків Світу, проводились на приладах фірми “Spieth”, а деякі на приладах фірми “Gymnova”. А ось такий вид спорту як гімнастика для всіх, його назва говорить сама за себе, може бути обладнаний більш простішими приладами, і можливо тому FIG рекомендує поміст фірми “DionySports” саме для гімнастики для всіх.

“DionySports є офіційними постачальником: Чеської збірної 2016 рік і 2017 рік, EuroGym 2016, Європейського чемпіонату чарлідерів 2017 в Празі, постачальником кубку чемпіонів в гімнастичній акробатиці серед юніорів в Німеччині 2017 року” – стосовно цього: Чеська збірна з якого виду спорту? EuroGym 2016 з якого виду спорту? Тому що, якщо це гімнастика спортивна, то DionySports не може бути постачальником приладів тому, що ніяких приладів, крім помосту, в нього немає.

Стосовно чарлідингу і акробатики гімнастичної (такого виду спорту у FIG взагалі немає) – ці види спорту взагалі не мають ніякого відношення до гімнастики спортивної і до FIG. Чарлідинг – це окрема федерація і там зовсім інші вимоги до помосту. Якщо хтось не знає, що таке чарлідинг, то можна це дізнатись на прикладі виступів групи підтримки БК “Черкаські мавпи”, де до речі, дівчата виступають без помосту на звичайній підлозі.

“DionySports зали встановлені в наступних країнах: Словаччина, Чехія, Німеччина, Австрія, Італія, Швейцарія, Франція, Іспанія, Голландія, Бельгія, Велика Британія, Данія, Норвегія, Ісландія, Фінляндія, Швеція. Щороку облаштовується 8-10 нових спортивний зал в ЄС.” – Спортивні зали для чого? Для акробатики? Для гімнастики для всіх? Для чарлідингу? Тому, що у залах гімнастики спортивної використовують прилади таких фірм, як “Spieth”, “Gymnova” та “Janssen Fritsen”, але ніяк не “DionySports”, – пише Алла Красовська.

 

Прочитайте ще:

Залиште коментар