Цього місяця більшість пенсіонерів Черкас пенсію отримуватиме двічі

Цього місяця більшість пенсіонерів Черкас пенсію отримуватиме двічі

Близько 65% пенсіонерів Черкас отримають у жовтні підвищені пенсії за новим пенсійним законом. Окремо – нараховану за старим законом і ще одну – як доплату після перерахунку.

Про це на ранковій нараді у Черкаській міській раді повідомив начальник управління Пенсійного фонду в м. Черкасах Павло Котик.

 «Перерахунок проведено з урахуванням стажу пенсіонерів і заробітної плати, яку вони отримувати протягом трудового періоду. Основна мета перерахунку – осучаснення пенсій. Усі знають, що пенсіонери, які вийшли на пенсію до 2008 року, отримували незаслужено малу пенсію. Ця складова переглянута,» – зазначив Павло Котик.

Він також звернув увагу, що для держслужбовців перерахунок пенсії не передбачений. Проте ту частину пенсії, яка нараховується залежно від трудового стажу та зарплати, перерахують. І в разі, якщо вийде більша сума, пенсіонери цієї категорії зможуть перейти на пенсію за загальним законом.

Оскільки більшість черкаських пенсіонерів мають невеликі пенсії, сума перерахунків становитиме переважно 150 – 300 грн. Мінімальна пенсія зросте з 1 312 до 1 452 грн.

Прочитайте ще:

Залиште коментар