Творчий колектив УДПУ подарував бійцям АТО незабутні емоції

Творчий колектив УДПУ подарував бійцям АТО незабутні емоції

Чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі заслужених працівників культури України, викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика (керівник колективу) нещодавно одержало ще одну почесну нагороду, пише ПРОЧЕРК.

Подякою від Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни за активну громадянську позицію, професіоналізм та особистий внесок у спільну справу культурного розвитку особистості, підняття патріотичного духу, виховання шани та любові до України, учасники колективу були нагороджені за проведення концертної програми для бійців АТО, військовослужбовців Збройних Сил України, які знаходяться на лікуванні та реабілітації у військовій частині у селищі Циблі Переяслав-Хмельницького району Київської області.

4

Подяку колективу вручив начальник військової частини, полковник медичної служби Андрій Кіх. Пацієнти госпіталю зустрічали кожен номер вокального тріо бурхливими аплодисментами. У соціальних мережах слухачі тепло і доброзичливо відгукуються про вокальну майстерність Петра Волошина, Василя Семенчука та Валентина Купчика. «Чоловічий вокальний гурт «Гонта» з Умані» подарував незабутні емоції. Це варто почути!»

Цікаво, що супроводжували колектив на концерт  колишній пацієнт госпіталю, учасник АТО Валерій («Краб») та його побратим із позивним «Дід». А організував їх поїздку на Переяслав-Хмельниччину кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економіки та соціально-поведінкових наук УДПУ Олександр Кірдан.

Прочитайте ще:

Залиште коментар