У бюджетних установах Черкащини запровадить системи енергетичного менеджменту

У бюджетних установах Черкащини запровадить системи енергетичного менеджменту

Реалізація заходів з енергоменеджменту дозволить до 10-15% зменшити енергоспоживання. Нині в Черкаській області понад 3 тисячі бюджетних будівель використовують енергоресурси, на оплату яких витрачаються мільйони гривень бюджетних коштів. Підписання Меморандуму виведе енергоефективність області на новий рівень розвитку.

Черкаська облдержадміністрація підписала Меморандум про партнерство з Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України щодо запровадження систем енергетичного менеджменту  для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ. Надавати їм підтримку у цьому буде Держенергоефективності. Відповідний документ підписали сторони у ході III Форуму енергоефективного партнерства, повідомляють в Черкаській облдержадміністрації.

Держенергоефективності надаватиме консультації, сприятиме підготовці енергоменеджерів, запровадить національну систему моніторингу функціонування систем енергоменеджменту в бюджетних установах, створить відкриту базу даних енергетичних характеристик таких будівель, а також перелік успішних історій з цього питання. Також планується запровадити рейтингову оцінку діяльності бюджетних установ у сфері енергоефективності.

(с) Діловий Регіон

 

Залиште коментар