У черкаському дворі урочисто відкрили унікальний спортмайданчик (фото)

У черкаському дворі урочисто відкрили унікальний спортмайданчик (фото)

Унікальний спортивний майданчик відкрили у Черкасах на Митниці поблизу будинків 69, 71 та 73 по вул.Героїв Дніпра. Він був збудований за ініціативи та сприяння фракції «Батьківщина», міського голови Анатолія Бондаренка та депутата Юрія Тренкіна.

«Він унікальний тим, що він облаштований професійним освітленням. Тож тут можна буде грати і в темну пору доби. Цей майданчик багатофункціональний: тут можна займатися футболом, баскетболом, тенісом. Він обладнаний м’яким покриттям, тож берегтиме дитячі коліна від забоїв, а також берегтиме суглоби тих, хто тут займатиметься спортом. Майданчик огороджений надійною оцинкованою і пофарбованою сіткою. Упорядкована і територія навколо майданчика: доріжки викладені плиткою, висаджені дерева, кущі та квіти. У найближчих планах – встановити тут відеонагляд проти вандалізму та інших неприємних речей. Особливу подяку за допомогу в організації сьогоднішнього свята хочу висловити підприємцю Альберту Норченку. Саме такі небайдужі люди допомагають нам змінювати Черкаси на краще», – розповів Юрій Тренкін.

За його словами, у подальшому у цьому дворі планують встановити спортивні тренажери для дорослих і дитячий майданчик.

Митниця – один з найбільш густозаселених районів, який швидко розвивається. Лише в цьому дворі – близько 20 під’їздів. Місцеві жителі постійно зверталися до депутата Юрія Тренкіна з проханням відновити старий, занедбаний майданчик, який раніше був на цьому місці. Натомість – отримали новий, аналогів якому поки немає у Черкасах.

«Ми вже обладнали гарні футбольні майданчики у багатьох школах. Тепер настав час для оновлення спортивних майданчиків у дворах. Наступного року плануємо встановити таку красу ще у 20 дворах нашого міста»,- зазначив «батьківщинівець».

З нагоди відкриття майданчика на ньому провели кубок мікрорайону «Митниця» з футболу серед юнаків 2009 року народження. На урочистості завітали міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, його заступник Ігор Волошин, депутати Черкаської міської ради від ВО «Батьківщина» Юрій Тренкін та Роман Діскант. Вони вручили нагороди переможцям кубку з футболу, а представникам трьох житлових будинків – ключі від спортмайданчика. Окрім цього, з нагоди Дня міста найактивнішим представникам мікрорайону «Митниця» вручили подяки.

«Мені дуже приємно вітати вас сьогодні на цьому спортивному святі. Дякую усім, хто доклав зусиль для того, щоб цей двір прикрасив такий гарний спортивний об’єкт, а також усім платникам податків Черкас! Разом зробимо наше місто комфортним та квітучим», – зауважив міський голова Анатолій Бондаренко та принагідно привітав присутніх з Днем міста Черкаси.

Після урочистостей на гостей свята чекала цікава розважальна програма з іграми, конкурсами, подарунками та призами.

 

Залиште коментар